Wymyśl nazwę wagonu – zdobądź atrakcyjne nagrody!

Wymyśl nazwę dla nowoczesnego wagonu platformy zintegrowanego z modułem załadunku/wyładunku będącego trzonem zaawansowanej logistyki rozjazdów kolejowych. Nadaj ją uroczyście podczas kolejowych targów TRAKO – z fanfarami, w blasku fleszy. Odbierz certyfikat kolejowego trendsettera - znak aktywnego członka społeczności kolejowych zawodowców i hobbystów, angażującego się na rzecz podniesienia świadomości dotyczącej znaczenia jakości początkowej rozjazdów dla bezpieczeństwa, szybkości i komfortu jazdy oraz kosztów utrzymania infrastruktury.

A do tego jeszcze zgarnij nagrody. Jak? Po prostu wymyśl najlepszą nazwę i odpowiedz na kilka prostych pytań!

Pamiętaj, że przy ocenie nazwy będą brane pod uwagę: oryginalność, dopasowanie do charakteru i specyfiki produktu, a także spójność z polityką komunikacji Kolejowych Zakładów Nawierzchniowych „Bieżanów” Sp. z o.o. Przeczytaj jeszcze regulamin konkursu i możesz już zaczynać.

W kreatywnym procesie poszukiwania odpowiedniej i adekwatnej nazwy pomogą Ci zasoby zgromadzone na naszej stronie WWW.

Jeśli już wpadłeś na najlepszą (Twoim zdaniem) nazwę dla naszego wagonu to sprawdź jeszcze czy potrafisz odpowiedzieć na poniższe pytania:

- Bloki rozjazdu o jakim największym promieniu są w stanie przewieźć innowacyjne wagony KZN „Bieżanów”?

- Jakie prędkości na kierunku zasadniczym i zwrotnym mogą osiągać pociągi na rozjeździe Rz 60E1-1200 HS z krzyżownicą z ruchomym dziobem produkcji KZN&TALEGRIA, który był prezentowany na poprzednich targach TRAKO 2013, a od jesieni 2014 roku jest eksploatowany na CMK (stacja Strzałki)?

- Którą rocznicę istnienia obchodzi w tym roku marka Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe „Bieżanów”?

Propozycje nazwy wagonu wraz z odpowiedziami na powyższe pytania należy przesyłać do 17 sierpnia 2015 r. na adres: konkurs@kzn.pl.

NAGRODY:

Rzeczowa nagroda główna:

  • Laptop Dell Latitude 3540 i3-4030U/8GB/500/7HP64X
  • Zaproszenie na targi Trako 2015 na stoisko wewnętrzne i zewnętrzne Grupy KZN wraz z aktywnym uczestnictwem w evencie podczas, którego nastąpi nadanie nazwy wagonom
  • Certyfikat kolejowego trendsettera wraz z zestawem specjalnych upominków od KZN