KZN Bieżanów na Targach Pracy i Przedsiębiorczości – Świadomie do celu!

W dniach 25-26 października 2022 KZN Bieżanów weźmie udział w Targach Pracy i Przedsiębiorczości – Świadomie do celu! jako jeden z wystawców. Targi odbędą się w TAURON Arenie Kraków w godzinach od 9.00 do 16.00.

Podczas Targów Pracy będzie można bezpośrednio porozmawiać z osobami reprezentującymi Grupę KZN Bieżanów, które udzielą wszelkich informacji o możliwości zatrudnienia i specyfice pracy zarówno w dziale produkcyjnym, jak i administracyjnym krakowskich spółek. Specjalistka do spraw HR przedstawi chętnym kolejne kroki procesu rekrutacyjnego, aktualne oferty pracy i benefity, jakie czekają przyszłych pracowników. Kierownik produkcji odpowie na pytania dotyczące przydatnych umiejętności i specyfiki pracy na hali produkcyjnej. Przedstawicielka KZN Rail – spółki należącej do Grupy KZN Bieżanów, przedstawi zakres obowiązków na stanowiskach związanych z budową infrastruktury torowej, a specjalistka z zakresu administracyjnego KZN Bieżanów opowie o codziennym funkcjonowaniu firmy i relacjach między pracownikami. Podczas targów dostępne będą broszury informacyjne, filmy prezentujące produkty i usługi firmy oraz małe pamiątki dla odwiedzających stanowisko.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą, ale też sympatyków KZN Bieżanów i infrastruktury torowej. Do zobaczenia!

Zobacz wszystkie aktualności