Monitorujemy i zarządzamy nadzwyczajną sytuacją

W związku z nadzwyczajną sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19, pragniemy poinformować, że na bieżąco analizujemy sytuację oraz dokładamy najwyższych starań by przeciwdziałać temu zagrożeniu.

Łączące nas relacje oraz zasady etycznego prowadzania biznesu wymagają – zwłaszcza w aktualnej sytuacji – transparentności i odpowiedzialnej komunikacji. Dlatego potwierdzamy, że żadne żywotne procesy biznesowe nie zostały zakłócone: produkujemy, przyjmujemy i obsługujemy zamówienia oraz dostarczamy towar zgodnie z zakontraktowanymi harmonogramami.

Przykładając szczególną uwagę do zaleceń wydawanych przez służby sanitarno-epidemiologiczne oraz zabezpieczając dalszy prawidłowy przebieg wszystkich procesów biznesowych, wprowadziliśmy działania prewencyjne mające ograniczyć ryzyko zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w samym zakładzie jak i jego otoczeniu. Są to m.in.:

Mamy nadzieję, że te działania będą skuteczne a pewne niedogodności, spotkają się ze zrozumieniem z Państwa strony i zarazem nie będą miały jakiegokolwiek wpływu i na nasze wzajemne relacje. Wierzymy, że przemyślane i odpowiedzialne działania zapewnią bezpieczeństwo Nam wszystkim.

Równocześnie pragniemy zauważyć, że w związku z rozwojem sytuacji w przyszłości mogą wystąpić czynniki niezależne od Spółki a wpływające na jej działalność. O takich sytuacjach będziemy informować Państwa niezwłocznie.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami naszej Spółki, którzy z chęcią udzielą Państwu niezbędnych informacji, odpowiedzą na pytania oraz rozwieją wszelkie wątpliwości.

Zobacz wszystkie aktualności