Podziel się dobrem i zgarnij kalendarz

Okres świąteczny to czas, w którym każdy powinien móc zaznać trochę ciepła i otuchy. Dla wielu osób możliwość ogrzania się i zjedzenia ciepłego posiłku jest luksusem, na który na co dzień nie mogą sobie pozwolić. Wierzymy, że pomaganie ma ogromną siłę, dlatego kolejny raz zapraszamy do dołączenia do akcji charytatywnej Grupy KZN Bieżanów. Dołącz do nas dzieląc się ciepłem – wesprzyj potrzebujących, a my przekażemy Ci kultowy i niepowtarzalny kalendarz Grupy KZN Bieżanów w bardzo dużym formacie.

Każdego roku w okresie zimowym dzielimy się świątecznym ciepłem i zachęcamy do tego innych, tworząc łańcuch dobra. W tym roku wspieramy działającą w Krakowie Fundację Zupa na Plantach, która podaje dłoń osobom doświadczającym bezdomności i tworzy przestrzeń, w której nie ma miejsca na wykluczanie drugiego człowieka. Fundacja pomaga rzeczowo, organizuje spotkania przy gorącej zupie i książkach, dociera do miejsc, w których osoby żyją w bardzo trudnych warunkach. Działa też na rzecz aktywizacji społeczno-zawodowej w Żywej Pracowni, organizuje Zupowe Mieszkanie i edukuje. Zupa stara się zapewnić przede wszystkim to, co jest najbardziej podstawową potrzebą człowieka: relacje, od których przecież zaczyna się dobro.

Chcemy wesprzeć Zupę na Plantach w najzimniejszym okresie roku, działając na trzech płaszczyznach: nasze spółki przekazują Zupie zapas porządnego zimowego obuwia i karimat; pracownicy organizują zbiórkę rzeczy z listy potrzeb Fundacji; zachęcamy innych do podzielenia się ciepłem. Aby pomoc dała obdarowującym dodatkowy uśmiech, przygotowaliśmy dla nich pamiątkę: kultowe już kalendarze Grupy KZN Bieżanów w dużym formacie B2. Jak w poprzednich latach, kalendarz jest dwustronny, a każdy miesiąc opatrzony jest w dwa zdjęcia do każdego miesiąca: jedno nawiązujące tematycznie do branży nawierzchni szynowych, drugie przedstawiające krajobrazy w ujęciach współpracującego z nami od lat fotografa – Pawła Krzana.

Co zrobić, aby otrzymać kalendarz?

Dowiedz się więcej o Zupie na Plantach i sprawdź, co dzieje się w Żywej Pracowni.

Informujemy, że wysyłając maila na podany wyżej adres w celu wzięcia udziału w akcji, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych takich jak Twoje imię, nazwisko, adres e – mail, adres korespondencyjny oraz numer telefonu, jak również danych zawartych na przesłanym przez Ciebie potwierdzeniu dokonania przelewu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, jednak w przypadku nieprzekazania tych danych nie będziemy mogli przesłać do Ciebie naszego wyjątkowego kalendarza. Pełna informacja na temat przetwarzania danych osobowych jest dostępna w załączniku.

 

 

Zobacz wszystkie aktualności