Zbiórka charytatywna dla Karoliny Wita-Banaszak

KZN Bieżanów wspiera zbiórkę charytatywną na rzecz leczenia ostatniej szansy żony wieloletniego pracownika firmy. Karolina Banaszak walczy z nowotworem złośliwym. Szansą na uratowanie jej życia jest terapia w klinice w Izraelu. Aby móc walczyć o życie, musi jak najszybciej zebrać niemal 1000 000 zł.

Michał Banaszak pracuje w KZN Bieżanów już 11 lat. Ma dwoje dzieci, wspaniałą żonę i największe w życiu wyzwanie – ratowanie rodziny. Jego żona – Karolina, cierpi na raka złośliwego, z którym walczy od 2019 roku. W Polsce została objęta opieką paliatywną bez kwalifikacji do dalszego leczenia. Nadzieja pojawiła się jednak z Izraela, gdzie znajduje się jedna z najlepszych światowych klinik w dziedzinie onkologii i terapii CAR-T, która zakwalifikowała Karolinę do leczenia i daje duże szanse na uratowanie jej życia.

Aby Karolina mogła zacząć leczenie, musi uzbierać niemal 1000 000 zł w jak najkrótszym czasie. To zadanie, które przerasta możliwości jednej osoby – dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie również do Państwa. Nasz pracownik potrzebuje pomocy. A kiedy jej potrzebuje – nie możemy go zostawić samego. Nie tylko jako firma, ale przede wszystkim jako znajomi, współpracownicy, ludzie.

Jak można wesprzeć zbiórkę dla Karoliny?

Zobacz wszystkie aktualności