Kalendarze, które pomagają!

Kultowe kalendarze Grupy KZN Bieżanów znowu pomagają!

Grupa KZN Bieżanów po raz kolejny udostępnia swoje kultowe, wyjątkowo duże kalendarze (format B2) firmowe na cele charytatywne – tym razem dostępne także w mniejszej, biurkowej wersji. Pomoc trafi do konkretnej osoby – Łukasza Łukomskiego, kolejarza, który walczy o życie.

Zbiórka charytatywna dla kolejarza

Łukasz Łukomski jest kierownikiem pociągu w Kolejach Wielkopolskich. 20 września 2023 zasłabł w pracy. Trafił na SOR – seria badań wykazała guza mózgu płata czołowego prawego. Łukasz został poddany operacji i wprowadzony w śpiączkę kliniczną. Guz ukazał się w jednej z najgorszych postaci – glejak wielopostaciowy IV stopnia złośliwości.

Po tygodniach pobytu w szpitalu kolejarz wrócił do domu w stabilnym stanie, z niedowładem prawej części ciała, ale to nie koniec jego walki. Leczenie oferowane przez szpital w tym przypadku nie daje Łukaszowi dużych szans na wygraną z chorobą. Największą nadzieją jest immunoterapia dostępna w Niemczech. Do pokrycia kosztu tej szansy rodzinie Łukasza brakuje jeszcze ponad 180 000 zł.

Kalendarze, które pomagają

Przekazanie przez Grupę KZN Bieżanów kalendarzy na cele charytatywne to już tradycja. Wrażenie robi nie tylko duży format – B2, ale przede wszystkim zawartość. Kalendarze zawierają do wyboru dwa świetne zdjęcia na każdy miesiąc: jedno widoków z Krakowa i okolic, wykonane przez lokalnego fotografa Pawła Krzana oraz jedno związane z infrastrukturą szynową, produkcją rozjazdów, wagonami SWITCHER czy realizacjami Grupy. Wizualizacja kalendarzy dostępna pod linkiem: Kalendarz (publuu.com)

Tym razem zadowoleni będą też minimaliści – dostępna jest także mniejsza wersja: kalendarz biurkowy. Wizualizacja wersji biurkowej pod linkiem: Kalendarz_KZN_2024_A5_spiralowany_24_srodek_v2a (publuu.com)

Jak zdobyć kalendarz?

Żeby zdobyć duży kalendarz należy dokonać odpowiedniej wpłaty na zbiórkę charytatywną Łukasza Łukomskiego:

i przesłać potwierdzenie przelewu na adres e-mail m.porowska@kzn.pl wraz z informacją o danych do wysyłki.

Informacje o zbiórce wraz z historią Łukasza: http://bit.ly/3NCvoU5

Dane do przelewu tradycyjnego na zbiórkę:

https://www.siepomaga.pl/potrzebujacy/lukasz-lukomski/koszyk/przelew-tradycyjny

Zobacz wszystkie aktualności