Kariera

Dlaczego KZN Bieżanów?

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe „Bieżanów” Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą i jako taka swoje sukcesy zawdzięcza przede wszystkim własnym Pracownikom. Ponad 70 letnia tradycja i zatrudnienie przekraczające w spółce 250, a grupie kapitałowej 500 pracowników; to gwarancja ponadprzeciętnej stabilności miejsca pracy i możliwości budowania kariery zawodowej. Nieustannie podnosimy i uzupełniamy kompetencje niezbędne do rozwoju naszej organizacji. Cenimy osoby nastawione na realizacje swoich zadań, które potrafią współpracować w zespole oraz chcą poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Jesteśmy zespołem i dlatego chcemy budować pozytywną atmosferę w pracy. W naszych zamierzeniach i w praktyce to wszystko przekłada się na skuteczne działania rynkowe i rozwój całej organizacji.

Jako rozpoznawalny i doceniany pracodawca dbamy o rozwój i bezpieczeństwo swoich pracowników. Oferujemy szeroki wachlarz benefitów, w tym pakiet usług medycznych, fundusz socjalny etc. Kulturę organizacyjną oparliśmy na etyce, kooperacji, kompleksowości i innowacyjności. Realizacja tych wartości sprawiają, że jesteśmy firmą i pracodawcą cenionym zarówno na rynku lokalnym, jak i krajowym, czy międzynarodowym. Możemy poszczycić się prestiżowym tytułem: Solidny Pracodawca, Przedsiębiorstwo Przyszłości, czy Teraz Polska.

 

Kogo szukamy?

Osób ambitnych, zaangażowanych w swoje obowiązki, otwartych na pomysły, umiejących współpracować w zespole. Pamiętaj, że poważnie traktujemy rozwój umiejętności i kompetencji zatrudnionych osób, jako wzrost faktycznych zasobów i potencjału przedsiębiorstwa.

 

A

A

A
Aktualne ogłoszenia znajdziesz zawsze tu:

 

 

 

Jak do nas aplikować?

Dokumenty aplikacyjne mogą być do nas składane przez kandydatów w następujący sposób:

  • drogą elektroniczną z wykorzystaniem zunifikowanego formularza rekrutacyjnego – http://kzn.pl/formularz-rekrutacyjny
  • drogą pocztową lub osobiście pod adresem: Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe „Bieżanów” Sp. z o.o., ul. Półłanki 25, 30-740 Kraków; z dopiskiem: Dział Kadrowo-Płacowy.

Jakie dokumenty do nas przesłać?

Ogłoszenia o aktualnie prowadzonych rekrutacjach publikowane są zasadniczo na naszej stronie internetowej oraz specjalistycznych portalach rekrutacyjnych. Osoby zainteresowane naszymi propozycjami pracy zapraszamy do udziału w postępowaniach rekrutacyjnych. Cenimy jednak aktywność dlatego nie odżegnujemy się od aplikacji wysyłanych z własnej inicjatywy. Aby ubiegać się o prace u nas prosimy o przesłanie następujących dokumentów:

  • obowiązkowo: CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych;
  • opcjonalnie: List motywacyjny.

Etapy rekrutacji:

  • Wstępna selekcja kandydatów prowadzona jest przez Dział Kadrowo-Płacowy na podstawie dokumentów aplikacyjnych.
  • Wybrani kandydaci zapraszani są na spotkanie.
  • Pierwsza rozmowa odbywa się z pracownikiem Działu Kadrowo-Płacowego i /lub z potencjalnym bezpośrednim przełożonym.
  • W przypadku rekrutacji na niektóre stanowiska stosowane są dodatkowe metody selekcji kandydatów np. zadania sytuacyjne.
  • Ostatnim etapem jest spotkanie z wybranym kandydatem do pracy w celu doprecyzowania wzajemnych oczekiwań i warunków pracy.