Podziel się Dobrem – zyskaj kalendarz KZN!

Okres przedświąteczny to najlepszy czas na pozytywne odruchy serca. Dlatego zapraszamy do kolejnej odsłony akcji charytatywnej Grupy KZN Bieżanów. Połącz się z nami w przedświątecznym łańcuchu dobra – wesprzyj potrzebujących, a otrzymasz rozpoznawalny i ceniony kalendarz KZN-u w duuużym formacie.

Jak co roku dzielimy się dobrem i zachęcamy do tego innych. Tym razem postanowiliśmy wesprzeć osoby z naszego bezpośredniego otoczenia. Wymiernego wsparcia potrzebują bowiem najbliższe osoby pracowników spółek Grupy KZN Bieżanów. Mały Jasio i Pani Karolina zbierają fundusze na długotrwałą rehabilitację i kosztowną kurację poprzez fundację i na publicznej zbiórce.

 

 

Postanowiliśmy im wymiernie pomóc: zarówno bezpośrednio – wpłacając jako spółki grupy konkretne kwoty; jak i pośrednio, wykorzystując własną pozycję oraz rozpoznawalność i zachęcając innych do podzielenia się Dobrem. By potencjalni obdarowujący mieli dodatkową pamiątkę, przeznaczamy dla nich pulę naszych kultowych kalendarzy. Kalendarze KZN Bieżanów* to mocno rozpoznawalny, branżowy produkt. Wydawane w dużym formacie (B2), z – charakterystycznie dla tego kalendarza – dublowanymi stronami poszczególnych miesięcy, a przede wszystkim z bardzo dużymi i efektownymi zdjęciami przedstawiającymi tematycznie branżę nawierzchni szynowych oraz ujęcia z regionów, w których siedziby mają spółki holdingu (w tym roku króluje Kraków w wykonaniu uznanego lokalnego fotografa – Pawła Krzana). Ostatecznym efektem są 24 unikatowe ujęcia, po dwa do wyboru na każdy miesiąc.

Co musisz zrobić by otrzymać kalendarz KZN?

 

Informujemy, że wysyłając maila na podany wyżej adres w celu wzięcia udziału w akcji, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych takich jak Twoje imię, nazwisko, adres e – mail, adres korespondencyjny oraz numer telefonu, jak również danych zawartych na przesłanym przez Ciebie potwierdzeniu dokonania przelewu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, jednak w przypadku nieprzekazania tych danych nie będziemy mogli przesłać do Ciebie naszego wyjątkowego kalendarza. Pełna informacja na temat przetwarzania danych osobowych jest dostępna w załączniku.

 

*Specyfikacja kalendarza: spiralowany, B2 poziom (680x480mm); okładka: 300 g kreda mat, wnętrze: 250 g kreda mat; zadruk dwustronny, ilość kart: 12+1, ilość stron 24 (miesiące 12 widoków Krakowa, 12 zdjęć branżowych) + 2. okładka.

Zobacz wszystkie aktualności