KZN „Bieżanów” solidną firmą

Świętująca swoje 70. urodziny spółka z Krakowa uzyskała certyfikat Solidna Firma 2014, potwierdzający biznesową wiarygodność, niezawodność i  rzetelność.

mIMG_1835Tym samym Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe „Bieżanów” stały się laureatem programu, w ramach którego badane i certyfikowane są firmy godne zaufania jako kontrahenci i pracodawcy.

– Solidność w biznesie to cecha uchwytna i przeliczalna – na zadowolonych kontrahentów, na wspólnie rozwiązane problemy, na lojalnych pracowników i na płacone w terminie faktury. Dla podmiotów,  które funkcjonują na rynku długie dekady, solidność jest bazą rozwoju. Jest podstawą reputacji, którą ocenia potencjalny klient czy pracownik. – mówiła podczas odbierania certyfikatu Barbara Król, członek zarządu, dyrektor finansowy spółki liderującej Grupie KZN Bieżanów – Certyfikat Solidna Firma jest dla nas potwierdzeniem, że warto dbać o jak najwyższe standardy prowadzenia działalności biznesowej – dodawała.

Przedsiębiorstwa ubiegające się o certyfikaty Solidna Firma przechodzą wieloetapową procedurę weryfikującą. Podczas oceny wiarygodności firmy brane są pod uwagę między innymi terminowe rozliczenia z kontrahentami i pracownikami, terminowe regulowanie podatków i ceł, należności wobec ZUS i należności kredytowych, przestrzeganie prawa pracy oraz zasad ekologii i BHP, a także przestrzeganie praw konsumenta i terminowe wywiązywanie się ze zobowiązań reklamacyjnych.

Wręczanie certyfikatów Solidna Firma 2014 miało miejsce podczas uroczystej gali, która odbyła się 13 marca br. w Airport Hotel Okęcie w Warszawie.

SF

Zobacz wszystkie aktualności