Oferta pracy: Spawacz-montażysta
KZN

ObowiązkiMiejsce pracy

  • spawanie złącz pachwionowych oraz doczołowych (zwrotnic tramwajowych, bloków krzyżownic oraz elementów rozjazdów)

  • montaż rozjazdów na stołach tramwajowych

Kraków
WymaganiaOferujemy

  • dla spawacza złącz pachwinowych: uprawnienia spawacza metodą MAG (135) dla Pierwszej grupy materiałowej wg. PN-CR ISO 4063 rur lub blach w pozycji pionowej, z dołu do góry (grubości materiału > 3 mm) Przykład certyfikatu PN-EN 287-1 135 P FW 1.2 S t12 PF ml

  • dla spawacza złącz doczołowych: uprawnienia spawacza metodą MAG (135) Pierwszej grupy materiałowej wg. PN-CR ISO 4063 rur lub blach w pozycji naściennej i pionowej, z dołu do góry (grubości materiału > 3 mm) Przykład certyfikatu: EN 287-1 135 P BW 1.2 S t12 PC ss nb, EN 287-1 135 P BW 1.2 S t12 PF ss nb

  • umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet socjalny

Dokumenty aplikacyjne w postaci CV i listu motywacyjnego prosimy dostarczać

Drogą tradycyjną na adres:
Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.
Dział Kadrowo-Płacowy
ul. Półłanki 25
30-740 Kraków
z dopiskiem: Oferta pracy Spawacz-montażysta

Drogą elektroniczną na adres:
rekrutacja@kznmail.pl
Na aplikacje czekamy do 30 września

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)