kompleksowaDrogą jaką obrał KZN „Bieżanów” jest dostarczenie klientom kompleksowej oferty związanej z nawierzchnią szynową. Dlatego rozwijamy bazę swoich produktów i usług a dodatkowo formujemy grupę kapitałową, która jest w stanie coraz bardziej wszechstronnie obsłużyć procesy inwestycji i utrzymania infrastruktury torowej.

Podstawą oferty są wytwarzane przez nas rozjazdy, ale ten produkt obudowywany jest dodatkowymi elementami – akcesoriami rozjazdowymi, elementami złącznym, podrozjazdnicami, a nawet stalowymi konstrukcjami mostowymi itd.

Produkty to jednak nie wszystko. By całościowo podejść do kwestii infrastruktury szynowej uzupełniamy je wysokiej jakości usługami – profesjonalną zabudową węzłów stacyjnych i głowic rozjazdowych, kompleksową obsługą zaopatrzeniową inwestycji, logistyką dostaw, obsługą bocznic kolejowych oraz serwisowaniem i utrzymaniem nawierzchni szynowej.

Kreowana przez naszą spółkę marka Grupy KZN Bieżanów to po prostu kompleksowa oferta nawierzchniowa, to „Nawierzchnia szynowa od A do Z”.